Być może spodobał Ci się sposób, w jaki piszę i co piszę. Być może Ty nie masz czasu, dociekliwości, umiejętności, by przedstawić swoje myśli na www. Być może mogę Ci pomóc. Mogę odppłatnie poprowadzić Twój blog, napisać artykuł na Twoją stronę.
 
Zawodowo trudnię się działalnością inżynierską. Tłumaczę dokumentację techniczną, przygotowuję dokumentację w języku polskim. Mam doświadczenie w przygotowywaniu i weryfikowaniu programów badań na potrzeby procesów certyfikacyjnych.
 
Potrafię posługiwać się narzędziami służącymi do edycji rysunków czy bardziej złożonych dokumentów zawierających złożone formatowanie.
 
Znam podstawy zarządzania systemami prezentowania treści typu CMS, w szczególności Joomla!. Potrafię zaprojektować i uruchomić niewielką stronę, serwis informacyjny.
 
Jeżeli uznasz, że jesteś zainteresowany moją ofertą, skontaktuj się ze mną.
 
Pozdrawia
mslonik
 
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
komunikator:WhatsApp
Komentarze   
0 # Jerzy 2016-02-27 21:26
Witam
Mam niewielki projekt służący osobom niepełnosprawnym w tym np. z SM. Czy mogę prosić o kilka informacji dotyczących ewentualnej certyfikacji - piszę ewentualnej - bo trudno mi rozeznać czy jest konieczna i kiedy jest niezbędna. Ciekaw jestem co składa się na certyfikacje i jeśli dotyczy urządzenia mechanicznego jaki certyfikat czy inne zezwolenia są wymagane by dopuścić do jego stosowania czy dostępu na rynku. Będę wdzięczny za wskazówki.
Pozdrawiam; Jerzy
0 # mslonik 2016-03-13 19:58
@Jerzy. Niestety pytanie jest zbyt ogólne, by dało się na nie zdawkowo odpowiedzieć. Potrzebowałbym więcej szczegółów. Myślę, że są Panu w stanie pomóc specjalizowane instytucje, przede wszystkim PFRON. Ja w każdym razie najpierw poszukałbym w Internecie. Pozdrawiam.

Komentowanie za pomocą rozszerzenia JComments zostało wyłączone. Zapraszam do dodawania komentarzy za pomocą aplikacji Disqus.